Tenisté mají šanci premiérově obhájit triumf v Davisově poháru. Do finále posunula úřadující držitele "salátové mísy" osvědčená dvojice Tomáš Berdych a Radek Štěpánek. Po výhrách v pátečních dvouhrách dnes spolu zvládli v pražské O2 Areně i čtyřhru, ve které zdolali pár Carlos Berlocq, Horacio Zeballos 6:3, 6:4, 6:2. Stejně jako před rokem porazili v semifinále Argentinu.

Svěřenci kapitána Jaroslava Navrátila mají po dvou dnech na kontě potřebné tři body a nedělní dvouhry dodají výsledku jen konečnou podobu. Češi tak už vyhlížejí soky pro boj o titul, kteří vzejdou z bělehradského duelu mezi Srbskem a Kanadou. Jisté je, že tenisté budou hrát 15. až 17. listopadu na půdě soupeřů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se