Možná v tom bylo víc respektu, než bylo nezbytně nutné. Asi i víc opatrnosti, než kolik by se hodilo místo většího rizika. A rozhodně by hra fotbalistů Viktorie Plzeň potřebovala víc kvality, než kolik jí chybělo do umění hráčů Manchesteru City. Ale to poslední je nemožné. A tak, i když český mistr neriskoval a místy se i osmělil, schytal při vstupu do základní skupiny Ligy mistrů na domácím hřišti "trojku".
Podle trenéra Pavla Vrby výsledek ovlivnila hrubá chyba při první brance. "Oni pak měli v útočné fázi víc prostoru. Když s takovými soupeři uděláme takové chyby, je to pak hodně těžké," posteskl si.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











