To, že si Manchester City může dovolit utratit jen za pět letních posil tolik peněz, ze kterých by Plzeň dokázala žít minimálně patnáct let, se musí projevit i na hřišti. Rozdíl mezi českým mistrem a nadupaným anglickým klubem v prvním kole základních skupin Ligy mistrů byl znatelný, což po porážce 0:3 uznali i plzeňští fotbalisté.

„Na hřišti jsme se přesvědčili, že to není jen o penězích, které létají ve vzduchu, ale taky o tom, jak hrát fotbal, a to nám dneska světoví hráči ukázali. Bojovali jsme, chtěli jsme uhrát pozitivnější výsledek, ale nedali nám šanci,“ řekl o zápase plzeňský útočník Marek Bakoš.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se