To, že si Manchester City může dovolit utratit jen za pět letních posil tolik peněz, ze kterých by Plzeň dokázala žít minimálně patnáct let, se musí projevit i na hřišti. Rozdíl mezi českým mistrem a nadupaným anglickým klubem v prvním kole základních skupin Ligy mistrů byl znatelný, což po porážce 0:3 uznali i plzeňští fotbalisté.
„Na hřišti jsme se přesvědčili, že to není jen o penězích, které létají ve vzduchu, ale taky o tom, jak hrát fotbal, a to nám dneska světoví hráči ukázali. Bojovali jsme, chtěli jsme uhrát pozitivnější výsledek, ale nedali nám šanci,“ řekl o zápase plzeňský útočník Marek Bakoš.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










