Krize fotbalové Slavie jako by nebrala konce. Po prohře v Jablonci, kvůli které se propadla na předposlední místo prvoligové tabulky, se proti klubu obrátili vlastní fanoušci, kteří napadli týmový autobus.

"Stalo se to v noci po příjezdu z Jablonce, zřejmě šlo o radikální část slavistických fanoušků," řekla pro server IHNED.cz tisková mluvčí klubu Soňa Nouzáková. Hráčský autobus napadla u domácího stadionu v Edenu skupina dvou desítek chuligánů v šálách a kapucích, na hráče házeli dlažební kostky a skleněné lahve.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se