Krize fotbalové Slavie jako by nebrala konce. Po prohře v Jablonci, kvůli které se propadla na předposlední místo prvoligové tabulky, se proti klubu obrátili vlastní fanoušci, kteří napadli týmový autobus.
"Stalo se to v noci po příjezdu z Jablonce, zřejmě šlo o radikální část slavistických fanoušků," řekla pro server IHNED.cz tisková mluvčí klubu Soňa Nouzáková. Hráčský autobus napadla u domácího stadionu v Edenu skupina dvou desítek chuligánů v šálách a kapucích, na hráče házeli dlažební kostky a skleněné lahve.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






