Fotbalisté Znojma se musejí obejít bez služeb šestatřicetiletého útočníka Marka Heinze, který v týmu ligového nováčka a posledního celku tabulky po osmi měsících skončil. Bývalý reprezentant a bronzový medailista z mistrovství Evropy 2004 se tak rozhodl po pondělní schůzce s majitelem klubu Otou Kohoutkem, nechtěl v týmu přijmout roli náhradníka.
"Heinz u nás neměl smlouvu. Byl s majitelem klubu domluvený na podmínkách, za jakých u nás bude působit. Dnes už nepřišel na trénink," řekl ČTK sportovní manažer Znojma Michal Sobota.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










