Světový šampionát v silniční cyklistice už má za sebou polovinu programu a o české reprezentaci se zatím mluvilo hlavně v souvislosti s jezdci, kteří na šampionátu startovat nebudou. Původně přitom měl český výběr do Florencie odjet v silném složení. Zatím nejvýraznějším českým výsledkem je tak jedenácté místo Jana Bárty v časovce jednotlivců. 

V závodě s hromadným startem chtěli jet Češi na tři jezdce. Po Romanu Kreuzigerovi se ale omluvil i Leopold König. Jednoznačným lídrem tak bude poslední zbylý Zdeněk Štybar. Tým má teď dokonce potíže sehnat další závodníky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se