Světový šampionát v silniční cyklistice už má za sebou polovinu programu a o české reprezentaci se zatím mluvilo hlavně v souvislosti s jezdci, kteří na šampionátu startovat nebudou. Původně přitom měl český výběr do Florencie odjet v silném složení. Zatím nejvýraznějším českým výsledkem je tak jedenácté místo Jana Bárty v časovce jednotlivců.
V závodě s hromadným startem chtěli jet Češi na tři jezdce. Po Romanu Kreuzigerovi se ale omluvil i Leopold König. Jednoznačným lídrem tak bude poslední zbylý Zdeněk Štybar. Tým má teď dokonce potíže sehnat další závodníky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






