Hokejisté pražské Slavie deklasovali v 7. kole extraligy Zlín 6:0, nadále zůstávají jediným neporaženým týmem v soutěži a jsou první v tabulce. Na výhře domácích se dvěma góly podíleli Jaroslav Bednář a Michal Poletín, gólman Dominik Furch udržel podruhé v sezoně čisté konto.
Zlín se v české metropoli představil bez kapitána Čajánka a distancovaného obránce Zámorského. Poprvé v sezoně se v brance představila plánovaná jednička Horčička, který ale na svou premiéru nebude rád vzpomínat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








