Hokejisté pražské Slavie deklasovali v 7. kole extraligy Zlín 6:0, nadále zůstávají jediným neporaženým týmem v soutěži a jsou první v tabulce. Na výhře domácích se dvěma góly podíleli Jaroslav Bednář a Michal Poletín, gólman Dominik Furch udržel podruhé v sezoně čisté konto.

Zlín se v české metropoli představil bez kapitána Čajánka a distancovaného obránce Zámorského. Poprvé v sezoně se v brance představila plánovaná jednička Horčička, který ale na svou premiéru nebude rád vzpomínat.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se