Finanční prémie na tenisovém Australian Open opět vzrostly. První grandslam sezony bude v roce 2014 rozdělovat na odměnách o deset procent více peněz, dotace ve srovnání s letošním ročníkem stoupla z 30 na 33 milionů australských dolarů (asi 584 milionů korun).

"Už loni jsme řekli, že tihle skvělí sportovci si zaslouží každý cent a my chceme udělat vše, aby život tenisového hráče stál za to," řekl ředitel turnaje Craig Tiley.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se