Světového šampiona Vladimira Klička sice nedokázal ruský "Car" Alexander Povětkin porazit, už ale volá po odvetě. Když šel v sobotu čtyřikrát k zemi, boxerské Rusko plakalo. Dosud neporažený vyzyvatel prohrál s ukrajinským suverénem naprosto jasně. Z nakládačky se ale oklepal a v rozhovoru pro The Moscow News prohlásil, že chce soupeři porážku vrátit.

Olympijský vítěz z Athén vzdoroval na domácí půdě v Moskvě většímu, těžšímu i silnějšímu soupeři. K nelibosti místních fanoušků skončil poražený a v nemocnici. "Klička se nebojím. Chci se s ním utkat znovu," prohlásil. "Takticky mě porazil, mentálně ani fyzicky jsem se ale nevzdal. Byl prostě silnější, ale já se poučím," vyhlašuje Povětkin, přestože proti mistru světa působil místy jako soupeř ze druhé ligy.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se