Basketbalová NBA začíná už za dva týdny a Kobe Bryant, který již pátým měsícem léčí poraněnou achilovku, stále netrénuje. To se dalo čekat, přeciejen přetržená šlacha si vyžaduje mnohem delší rekonvalescenci. Kobe ale chtěl hrát. A bude.

Už v létě šokoval Bryant svým prohlášením, že do nové sezony je zpět, čímž chtěl bořit mýty o tom, jak dlouho se taková přetržená achilovka má léčit. Byla to jeho odpověď kritikům, kteří už ho odepisovali. "V pětatřiceti letech už se mu výkonnost nevrátí," říkali. Bryant to vzal jako výzvu, což je mu ostatně vlastní.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se