V září si zlatá olympijská skifařka Miroslava Knapková přivezla bronzovou medaili z mistrovství světa v Koreji, potom nechyběla na tradičních Primátorkách a po krátké dovolené v Řecku se koncem minulého týdne vydala do rakouského Klagenfurtu. Tam se poprvé v životě zúčastnila maratonského závodu na 16 kilometrů. A už zítra odletí na regatu do Bostonu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






