Hokejisté Komety Brno porazili v dohrávce 11. kola extraligy Třinec 6:3. Oceláři prohráli po sérii pěti zápasů bez ztráty bodu a promarnili příležitost dostat se na první místo v tabulce. Místo toho je Kometa odsunula na třetí příčku, oba týmy mají 22 bodů stejně jako vedoucí Pardubice.
Třinci vyšel vstup do úvodních dvou třetin, bojovně naladění domácí hokejisté ale stačili dvakrát vyrovnat. Přesně po 100 sekundách hry ujel domácím zadákům Rákos. Obránce Žižka se ještě snažil situaci zachránit rybičkou, vypíchl sice kotouč, ale srazil i soupeře. Z trestného střílení Rákos otevřel skóre.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










