Když se z obdivované ikony stanete náhradníkem, je to rána. Když se navíc jmenujete Iker Casillas a přišli jste o místo v sestavě Realu Madrid, je to pořádný sešup dolů. Španělský gólman, jehož jméno je pro fanoušky synonymem královského klubu, vysedává od ledna na lavičce a poprvé připustil, že by v lednu mohl z klubu odejít.

"Pokud se situace nezmění během tří měsíců a pak se mě zeptáte na stejnou otázku, třeba odpovím, že mám v plánu odejít," řekl Casillas během čtvrteční promo akce v Madridu. Za Real chytá od dětství, v prvním mužstvu debutoval v sedmnácti letech, je dlouholetou oporou i kapitánem a v klubu chtěl vydržet do konce kariéry. "Chci s Realem vítězit a sbírat tituly, ale potřebuju hrát," dodal hořce.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se