Česká tenistka Petra Kvitová si finále na Turnaji mistryň nezahraje. Předloňská vítězka vrcholu sezony dnes v Istanbulu nestačila na Li Na a Číňance podlehla ve dvou setech 4:6 a 2:6.
"Kdyby mi někdo po US Open řekl, že se kvalifikuju a budu tady v semifinále, tak bych si nemyslela, že je normální. Ale za pár dní to budu brát ještě líp, než to beru teď. Bylo to docela dobré ukončení sezony," řekla Kvitová k Turnaji mistryň.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











