Česká tenistka Petra Kvitová si finále na Turnaji mistryň nezahraje. Předloňská vítězka vrcholu sezony dnes v Istanbulu nestačila na Li Na a Číňance podlehla ve dvou setech 4:6 a 2:6.

"Kdyby mi někdo po US Open řekl, že se kvalifikuju a budu tady v semifinále, tak bych si nemyslela, že je normální. Ale za pár dní to budu brát ještě líp, než to beru teď. Bylo to docela dobré ukončení sezony," řekla Kvitová k Turnaji mistryň.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se