Mládí vpřed! Jako by současná formule 1 aplikovala letité heslo komunistů na svoji soutěž. Do příštího ročníku mistrovství světa se chystá vyrazit s duem ruských teenagerů Daniil Kvjat a Sergej Sirotkin. Oba jezdci za sebou mají silné sponzory a podle všeho i slušnou porci talentu. Zkušenosti jim ale chybí, což může být na okruzích nebezpečné pro ostatní jezdce.
Ke kritikům nového trendu se čerstvě přidal Adrian Sutil, zkušený pilot stáje Force India. "Není snadné řídit auto, jako je tohle," varoval v rozhovoru pro ESPN. "A když je vám sedmnáct let, co máte? Možná zkušenosti z GP3, ale co dál? Myslím si, že je to nebezpečné pro všechny, tohle je nejrychlejší auto na světě a neovládá se snadno," dodává.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










