Nový ročník Evropské ligy startuje už ve středu a nedočkavě ho vyhlížejí basketbalistky USK Praha. Úřadující mistryně České republiky nastoupí v prvním utkání doma proti WBC Novi Zagreb a pevně věří, že skupinou projdou úspěšně a vybojují si účast na závěrečném turnaji v Jekatěrinburgu.

Počty pro postup jsou jednoduché, v novém ročníku Euroligy bude startovat celkem dvacet družstev, rozdělených do tří skupin. Do play-off postoupí nejlepších čtrnáct týmů na základě bodových zisků všech zúčastněných družstev. USK věří, že po letních změnách v týmu má potřebnou sílu k postupu mezi elitu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se