Nový ročník Evropské ligy startuje už ve středu a nedočkavě ho vyhlížejí basketbalistky USK Praha. Úřadující mistryně České republiky nastoupí v prvním utkání doma proti WBC Novi Zagreb a pevně věří, že skupinou projdou úspěšně a vybojují si účast na závěrečném turnaji v Jekatěrinburgu.
Počty pro postup jsou jednoduché, v novém ročníku Euroligy bude startovat celkem dvacet družstev, rozdělených do tří skupin. Do play-off postoupí nejlepších čtrnáct týmů na základě bodových zisků všech zúčastněných družstev. USK věří, že po letních změnách v týmu má potřebnou sílu k postupu mezi elitu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









