Tomáš Berdych si semifinále Turnaje mistrů nezahraje. Šestý hráč světa potřeboval porazit Španěla Rafaela Nadala, ale se světovou jedničkou dnes v Londýně prohrál 4:6, 6:1 a 3:6. Berdycha nyní čeká přesun do Bělehradu na finále Davisova poháru proti Srbsku.

Spolu s Nadalem postoupil ze skupiny A Švýcar Stanislas Wawrinka, který v odpoledním duelu zdolal Španěla Davida Ferrera 6:7, 6:4 a 6:1.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se