Tomáš Berdych si semifinále Turnaje mistrů nezahraje. Šestý hráč světa potřeboval porazit Španěla Rafaela Nadala, ale se světovou jedničkou dnes v Londýně prohrál 4:6, 6:1 a 3:6. Berdycha nyní čeká přesun do Bělehradu na finále Davisova poháru proti Srbsku.
Spolu s Nadalem postoupil ze skupiny A Švýcar Stanislas Wawrinka, který v odpoledním duelu zdolal Španěla Davida Ferrera 6:7, 6:4 a 6:1.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











