Gabriela Hrubá bude ve své pozici zodpovědná jako Marketing Manager pro Českou a Slovenskou republiku za implementaci marketingové strategie v daném regionu. Mezi její denní činnosti bude patřit komunikace značky, sponzoring sportovců a sportovních klubů, kampaně a prezentace značky na prodejnách, public relations, spolupráce s Českou fotbalovou reprezentací a FC Viktorií Plzeň, spolupráce s ambasadory značky a zároveň vedení lokálního projektu Puma Store.

Gabriela Hrubá se narodila na jižní Moravě. Po maturitě na břeclavském gymnáziu se přihlásila na Fakultu tělovýchovy a sportu v Praze, kde vystudovala obor Tělesná výchova a sport. Již během studií se velmi zajímala o sportovní marketing a jako externistka pracovala pro společnost Nike na projektu Nike Fitness Club. V červnu 2008 nastoupila do české pobočky Nike na pozici Sport Marketing Planner/Marketing Assistant. Po dvou letech postoupila do funkce Brand Manager Running/Training pro Česko a Slovensko. V červenci 2013 nastoupila do společnosti PUMA. 

Ve svém volném čase ráda cestuje, fotografuje, cvičí jógu a běhá.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist