Není to ani půl roku, co to s basketbalem v Sacramentu vypadalo hodně bledě. Zadlužení vlastníci, kteří se o nejpopulárnější sport v hlavním městě Kalifornie nikdy nezajímali tak, jako o svůj vlastní zisk, chtěli místní tým prodat do Seattlu. Za pomoci NBA a starosty Kevina Johnsona ale tým zůstal v Sacramentu. A fanoušci jsou v nové sozoně naplněni euforií.

Nový vlastník Vivek Ranadive, původem z Indie, chce ze Sacramenta udělat přední destinaci pro basketbalové hvězdy. "Všichni nás považují za malý trh, na Sacramentu ale není nic malého. Chceme tady vybudovat klub příštího desetiletí," řekl v rozhovoru pro ESPN během pátečního zápasu proti Detroitu.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se