Čeští tenisté Radek Štěpánek a Tomáš Berdych si po obhajobě vítězství v Davisově poháru na půdě Srbska pochvalovali, že dokázali zúročit zkušenosti z loňského finále v Praze proti Španělsku. Letošního titulu si cení úplně stejně, dotknout se "salátové mísy" se jim nikdy neomrzí.
"Říká se, že poprvé je to vždy jen jednou, ale tohle se nikdy neohraje. Všichni jsme plni emocí, těžko se hledají slova. Myslím, že to doceníme až během pár dnů," uvedl v České televizi Štěpánek, který stejně jako loni vyhrál za stavu 2:2 rozhodující pátý zápas. Proti Dušanu Lajovičovi exceloval a ztratil jen pět gamů. "Tenhle prodloužený víkend jsem odehrál asi v životní formě," líčil Štěpánek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









