Zjitřená situace kolem odchodu trenéra Pavla Vrby z Viktorie Plzeň k české fotbalové reprezentaci se po jeho dnešní schůzce s generálním manažerem plzeňského klubu Adolfem Šádkem uklidnila. Vrba to řekl novinářům po ligovém utkání v Brně.

"Dnes jsme s určitými lidmi našli společnou řeč. Myslím, že se spousta věcí vysvětlila. Jsem rád, že se atmosféra v klubu po dvou velice zvláštních dnech uklidnila," uvedl na tiskové konferenci Vrba.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se