Zjitřená situace kolem odchodu trenéra Pavla Vrby z Viktorie Plzeň k české fotbalové reprezentaci se po jeho dnešní schůzce s generálním manažerem plzeňského klubu Adolfem Šádkem uklidnila. Vrba to řekl novinářům po ligovém utkání v Brně.
"Dnes jsme s určitými lidmi našli společnou řeč. Myslím, že se spousta věcí vysvětlila. Jsem rád, že se atmosféra v klubu po dvou velice zvláštních dnech uklidnila," uvedl na tiskové konferenci Vrba.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










