Postoupí do osmifinále Ligy mistrů Tomáš Rosický, Marek Hamšík nebo poslední finalisté z Borussie Dortmund? Na pořádné drama zadělali ve skupině F právě fotbalisté Dortmundu, když v úterý třemi góly odrovnali Neapol a vrátili se do hry o postup. Vyřazení najednou hrozí i vedoucímu Arsenalu, pokud v posledním kole selže s jihoitalským celkem.

O bytí a nebytí tak rozhodnou až poslední zápasy. Dortmund zajíždí do Marseille, a protože Olympique v letošním ročníku Ligy mistrů ještě nebodoval, čeká se vítezství Borussie. Neapol přivítá doma Arsenal a půjde jí o všechno. K jistotě postupu potřebuje londýnský celek porazit o tři góly.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se