Stala jste se Osobností HR 2013, jak vnímáte toto ocenění, které vám vlastně udělili kolegové personalisté?

Ocenění Osobnost HR 2013 z řad personalistů naší země je pro mě velmi potěšující a vnímám ho jako skvělé završení mé kariéry. Chtěla bych při této příležitosti poděkovat týmu všech personalistů skupiny Dalkia v ČR, bez jejichž podpory bych takovéto ocenění nikdy nezískala. Po 35 letech působení v oblasti lidských zdrojů je to prestižní ocenění, kterého si velmi vážím. Volbu mých kolegů vnímám i tak, že naše práce, a hlavně naše výsledky v Dalkii v oblasti lidských zdrojů, jsou natolik zajímavé, že o nich kolegové vědí.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se