Po návratu do formule 1 vydržel Adrian Sutil ve stáji Force India jen rok, od příští sezony bude závodit za Sauber. Už na konci sezony se třicetiletý německý pilot nechal slyšet, že má podepsanou smlouvu s novým týmem, jen nesměl říct, který tým to je. Teď odtajnil Sauber.
"Těší nás, že jsme mohli smlouvu podepsat s Adrianem, zvlášť proto, že jsme s ním chtěli pracovat už delší dobu," uvedla šéfka týmu Monisha Kaltenbornová pro webové stránky Sauberu. "Adrian navštívil továrnu už na konci září, aby se podíval na infrastrukturu," dodala.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











