Po návratu do formule 1 vydržel Adrian Sutil ve stáji Force India jen rok, od příští sezony bude závodit za Sauber. Už na konci sezony se třicetiletý německý pilot nechal slyšet, že má podepsanou smlouvu s novým týmem, jen nesměl říct, který tým to je. Teď odtajnil Sauber.

"Těší nás, že jsme mohli smlouvu podepsat s Adrianem, zvlášť proto, že jsme s ním chtěli pracovat už delší dobu," uvedla šéfka týmu Monisha Kaltenbornová pro webové stránky Sauberu. "Adrian navštívil továrnu už na konci září, aby se podíval na infrastrukturu," dodala.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se