Talentovaný jezdec Karel Hanika se chce hned ve své premiérové sezoně v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 prosadit. Díky angažmá v elitním továrním týmu Red Bull KTM Ajo bude mít k dispozici nejlepší podmínky. Sedmnáctiletý brněnský jezdec na sebe výrazně upozornil v uplynulé sezoně, když vyhrál seriál nadějí Red Bull Rookies Cup a získal titul mistra Evropy v Moto3.

"Lepší tým v seriálu mistrovství světa Moto3, myslím, není. Chci se na sezonu připravit co nejlépe a také dosáhnout na pokud možno nejlepší umístění," uvedl na tiskové konferenci Hanika, který už ve čtvrtek zamíří k přípravě do Barcelony. Poslední dvě sezony mu výsledkově vyšly báječně. "Nyní se ale musím nachystat na souboje s nejlepšími jezdci na světě. To bude jiná úroveň."

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se