Česká hokejová reprezentace do dvaceti let je od minulého týdne na soustředění v Rokycanech a už ve čtvrtek se vydá do švédského Malmö, kde se ve dnech 26. prosince až 5. ledna zúčastní mistrovství světa. Trenér Miroslav Přerost netají, že s velice mladým týmem tentokrát do Skandinávie odletí se skromnějšími ambicemi.
V jedné ze dvou skupin čekají český tým Spojené státy, Kanada, Německo a Slovensko. Do čtvrtfinále postoupí nejlepší čtyři celky. "Máme historicky možná vůbec nejmladší tým, a proto ani naše ambice nejsou přemrštěné. Tím nechci říct, že tam jedeme odevzdaně. Cílem je postup do čtvrtfinále a pak už záleží na tom, kdo bude naším soupeřem,“ říká trenér Přerost.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









