Nová jezdecká sestava pro rok 2014 může být pro tým nebezpečná, prohlásil prezident Ferrari Luca di Montezemolo. Italský byznysmen tak poprvé přiznal, že dvojice Fernando Alonso a Kimi Räikkönen je opravdu tou výbušnou směsí, za kterou ji fanoušci formule 1 pokládají. Jedním dechem ale dodal, že třaskavé směsi hvězd se Ferrari nebojí.
"Dát dohromady Alonsa a Räikkönena může být nebezpečné," řekl Montezemolo pro agenturu Reuters. "Ale ve formuli 1 je potenciálně nebezpečné všechno," smetl hned případné pochybnosti.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











