Nová jezdecká sestava pro rok 2014 může být pro tým nebezpečná, prohlásil prezident Ferrari Luca di Montezemolo. Italský byznysmen tak poprvé přiznal, že dvojice Fernando Alonso a Kimi Räikkönen je opravdu tou výbušnou směsí, za kterou ji fanoušci formule 1 pokládají. Jedním dechem ale dodal, že třaskavé směsi hvězd se Ferrari nebojí.

"Dát dohromady Alonsa a Räikkönena může být nebezpečné," řekl Montezemolo pro agenturu Reuters. "Ale ve formuli 1 je potenciálně nebezpečné všechno," smetl hned případné pochybnosti.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se