Jestli první dva měsíce basketbalové sezony, která má 82 zápasů, jsou takové oťukávací, pak platí, že odteď se jede na nejvyšší rychlostní stupeň. NBA má za sebou mediálně prošpikované vánoční zápasy, před sebou All -Star Game a pak už play-off. A to znamená, že pro týmy jako New York, Los Angeles a Brooklyn už není čas na výmluvy.
Pokud někdo z fanoušků začal sezonu sledovat až během Vánoc (které pro mnohé bývají takovým neoficiálním začátkem ročníku), musí se při pohledu na ligovou tabulku děsit hrůzou, co se to za ty první dva měsíce dělo. Brooklyn Nets s nejnafouknutějším rozpočtem ligy jsou desátí v konferenci. Knicks, jejich nedalecí rivalové z Manhattanu, balancují se statistikou 10-23 mezi třináctým a předposledním místem východu. A to není všechno.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










