V sedmnácti letech se Veronika stala juniorskou mistryní světa v individuálním i štafetovém závodu. Pro medaile si doběhla i v dalších letech, v roce 2009 ale prodělala zánět mozkových blan, což ji tehdy na tři měsíce vyřadilo z přípravy na olympijskou sezonu. Teď je zpátky v plné síle a před Soči patří k velkým českým nadějím.
"Jsou případy, kdy si člověk najednou uvědomí, že se se sportem musí rozloučit. Mě však naštěstí nic takového nenapadlo. Věřila jsem, že se k biatlonu na vrcholové úrovni vrátím,“ ohlíží se za krušným obdobím před více než třemi lety.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






