V sedmnácti letech se Veronika stala juniorskou mistryní světa v individuálním i štafetovém závodu. Pro medaile si doběhla i v dalších letech, v roce 2009 ale prodělala zánět mozkových blan, což ji tehdy na tři měsíce vyřadilo z přípravy na olympijskou sezonu. Teď je zpátky v plné síle a před Soči patří k velkým českým nadějím.

"Jsou případy, kdy si člověk najednou uvědomí, že se se sportem musí rozloučit. Mě však naštěstí nic takového nenapadlo. Věřila jsem, že se k biatlonu na vrcholové úrovni vrátím,“ ohlíží se za krušným obdobím před více než třemi lety.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se