Přelomová sezona formule 1 přichází a týmy představují nové vozy pro rok 2014. McLaren, Lotus, Williams a Force India se pochlubily, v jakých monopostech vystartují jejich jezdci do závodů o mistrovské body. Na první pohled patrná změna postihla nosy formulí, které si díky nim už stačily vysloužit přezdívky ptakopysk nebo mravenečník.

"Ještě nikdy jsme neměli tak výrazné změny v pravidlech," uvedl Martin Whitmarsh, šéf McLarenu, v tiskové zprávě. "Reagovat na ně a zvládat tyto změny při současném posouvání hranic je extrémně těžká práce," popsal bolesti, při kterých se rodí letošní vozy.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se