Máme na okruzích nadupané formule, nebo sekačky na trávu? Tenhle problém nepálí jenom fanoušky formule 1, nespokojený je i sám promotér šampionátu Bernie Ecclestone. Současnou situaci v královské motoristické třídě ostře zkritizoval po prvních dnech testování v Jerezu. Novou zelenou éru, kterou má odstartovat zavedení šestiválcových turbomotorů, označil za "naprostou frašku".

Při úvodním testování před sezonou mají týmy ve Španělsku problémy se spolehlivostí agregátů. Především stáje s motory Renault, včetně mistrovského Red Bullu, zatím takřka nic nenajely. Zklamáním pro příznivce, ale i pro některé piloty, je i slabší zvuk motorů.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se