Máme na okruzích nadupané formule, nebo sekačky na trávu? Tenhle problém nepálí jenom fanoušky formule 1, nespokojený je i sám promotér šampionátu Bernie Ecclestone. Současnou situaci v královské motoristické třídě ostře zkritizoval po prvních dnech testování v Jerezu. Novou zelenou éru, kterou má odstartovat zavedení šestiválcových turbomotorů, označil za "naprostou frašku".
Při úvodním testování před sezonou mají týmy ve Španělsku problémy se spolehlivostí agregátů. Především stáje s motory Renault, včetně mistrovského Red Bullu, zatím takřka nic nenajely. Zklamáním pro příznivce, ale i pro některé piloty, je i slabší zvuk motorů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











