Barbora Záhlavová-Strýcová rozehraje proti Carle Suárezové utkání 1. kola Fed Cupu českých tenistek ve Španělsku. V Seville se na antuce začne hrát v sobotu v poledne a k druhé dvouhře pak nastoupí Klára Zakopalová a Maria-Teresa Torrová. O pořadí zápasů rozhodl dnešní los.
Tenistkám chybí ve Španělsku kvůli nemoci světová šestka Petra Kvitová a nachlazení z týdne ve španělské zimě vyřadilo pro sobotní dvouhry také Lucii Šafářovou (28. WTA), která by ale mohla hrát v neděli dvouhru i čtyřhru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









