Barbora Záhlavová-Strýcová rozehraje proti Carle Suárezové utkání 1. kola Fed Cupu českých tenistek ve Španělsku. V Seville se na antuce začne hrát v sobotu v poledne a k druhé dvouhře pak nastoupí Klára Zakopalová a Maria-Teresa Torrová. O pořadí zápasů rozhodl dnešní los.

Tenistkám chybí ve Španělsku kvůli nemoci světová šestka Petra Kvitová a nachlazení z týdne ve španělské zimě vyřadilo pro sobotní dvouhry také Lucii Šafářovou (28. WTA), která by ale mohla hrát v neděli dvouhru i čtyřhru.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se