Ve fedcupovém utkání 1. kola Světové skupiny mezi španělskými a českými tenistkami hraje prim déšť. V Seville se za dva dny odehrála jen jedna dvouhra, a pokud to počasí dovolí, tak se zápas dokončí v pondělí od 10.00.

Dnes sice začala česká jednička Klára Zakopalová hrát s domácí dvojkou Marií-Teresou Torrovou, ale po necelé hodině byl zápas za stavu 6:3 a 2:0 ve prospěch české tenistky přerušen kvůli dešti. Hráčky před prudkým deštěm utekly do šaten.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se