Petra Kvitová při návratu na okruh WTA po krachu na Australian Open a nemoci zvládla v Dauhá obrovskou bitvu s Venus Williamsovou a zvítězila 6:2, 2:6 a 9:7 v tie-breaku třetí sady. Česká tenistka po dvouapůlhodinovém duelu postoupila do osmifinále, ve kterém se utká s krajankou Lucií Šafářovou. Do třetího kola prošla i Klára Zakopalová, vypadla naopak Karolína Plíšková.

Třetí nasazená Kvitová hrála první zápas bez jednoho dne přesně měsíc po šokujícím vyřazení v prvním kole v Melbourne. V minulých týdnech ji nepustila nemoc na turnaj v Paříži ani na Fed Cup ve Španělsku.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se