Ošklivý pád, který česká snowboardistka Šárka Pančochová utrpěla při olympijském slopestylu, se nakonec obešel bez větších následků. I proto se mohla rodačka z Uherského Hradiště vrátit s úsměvem zpět do vlasti, kde hned zavítala do olympijského parku na pražské Letné.

A pokud se ptáte, zdali i s pátým místem byla za daných podmínek spokojena, dočkáte se rázné odpovědi. "Určitě! Páté místo je pěkné, a hlavně že jsem ve zdraví přežila karambol, který bych ve svých pádech řadila mezi nejhorší. Mohu nakonec mluvit o štěstí, že skončil bez vážnějších následků," sdělila Pančochová. "A ani na U-rampě o zklamání mluvit nemohu, protože tam nepatřím mezi specialistky."

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se