Lyžující čarostřelci jsou doma. Úspěšná olympijská výprava českých biatlonistů se ze Soči vrátila v pondělí v nočních hodinách, do Olympijského parku na Letné se tak k tisícovkám sportovních fanoušků už nedostala. Využila proto nabídku Českého rozhlasu a ve středu se většina z nich představila na pražské Vinohradské třídě při autogramiádě.

Mezi zúčastněnými hvězdami sice chyběli dva medailisté – Gabriela Soukalová a Jaroslav Soukup, kteří oba onemocněli, několik stovek zájemců ovšem i zbývající úspěšné olympioniky přivítalo velkým potleskem.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se