Lyžující čarostřelci jsou doma. Úspěšná olympijská výprava českých biatlonistů se ze Soči vrátila v pondělí v nočních hodinách, do Olympijského parku na Letné se tak k tisícovkám sportovních fanoušků už nedostala. Využila proto nabídku Českého rozhlasu a ve středu se většina z nich představila na pražské Vinohradské třídě při autogramiádě.
Mezi zúčastněnými hvězdami sice chyběli dva medailisté – Gabriela Soukalová a Jaroslav Soukup, kteří oba onemocněli, několik stovek zájemců ovšem i zbývající úspěšné olympioniky přivítalo velkým potleskem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








