Ještě že máme Pepeho Reinu, musejí po postupu přes Swansea děkovat svému brankáři fotbalisté Neapole. A fanouškům nezbývá než se smířit s tím, že s Rafaelem Benítezem na lavičce se výhry bez nervů prostě nerodí. Neapol prošla do osmifinále Evropské ligy díky výhře v domácí odvetě 3:1, výsledek ale vůbec neukazuje na to, jak dramatické to bylo.
"Swansea neměla co ztratit a do Neapole přijela bez svazujícího tlaku. Pro nás to bylo jiné," připomněl trenér Benítez pro Sky Sport Italia. Remízu 0:0 z prvního zápasu na britských ostrovech poslal tým napravit v tradičně ofenzivní, byť pozměněné sestavě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






