Ještě že máme Pepeho Reinu, musejí po postupu přes Swansea děkovat svému brankáři fotbalisté Neapole. A fanouškům nezbývá než se smířit s tím, že s Rafaelem Benítezem na lavičce se výhry bez nervů prostě nerodí. Neapol prošla do osmifinále Evropské ligy díky výhře v domácí odvetě 3:1, výsledek ale vůbec neukazuje na to, jak dramatické to bylo.

"Swansea neměla co ztratit a do Neapole přijela bez svazujícího tlaku. Pro nás to bylo jiné," připomněl trenér Benítez pro Sky Sport Italia. Remízu 0:0 z prvního zápasu na britských ostrovech poslal tým napravit v tradičně ofenzivní, byť pozměněné sestavě.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se