Nečekaně komorní atmosféru bude mít nedělní utkání italské ligy mezi Laziem a Bergamem. Fanoušci římského celku do ochozů nepřijdou. V rámci protestů proti šéfovi klubu Claudiu Lotitovi se rozhodli zápas bojkotovat, na utkání se tak do sobotního odpoledne prodaly pouhé dvě tisícovky vstupenek.

"Je to opravdu ostuda, že bylo vydáno tak málo vstupenek. Mít fanoušky na naší straně je pro nás důležité, takže prázdné tribuny Olympijského stadionu mi zlomí srdce. Nebudeme mít žádnou výhodu domácího prostředí, když nebude plno," řekl na předzápasové tiskové konferenci trenér Edy Reja.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se