Informace o tom, že Jaromír Šeterle končí ve funkci generálního ředitele fotbalové Slavie, potvrdil v úterý sám manažer, s klubem se dohodl na ukončení spolupráce. Pro Slavii pracoval posledních devět měsíců, teď se ale nedokázal ztotožnit s některými kroky, nelíbilo se mu hlavně odvolání trenéra Miroslava Koubka z minulého týdne.
"Sdělil jsem předsedovi představenstva Adamu Řebíčkovi i vlastníkovi klubu Aleši Řebíčkovi, že s odvoláním trenéra Koubka absolutně nesouhlasím. Byl to krok po lidské stránce katastrofální, po věcné stránce špatný. Oznámil jsem jim, že z tohoto důvodu mám v úmyslu Slavii opustit," uvedl Šeterle v rozhovoru pro Aktuálně.cz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











