Informace o tom, že Jaromír Šeterle končí ve funkci generálního ředitele fotbalové Slavie, potvrdil v úterý sám manažer, s klubem se dohodl na ukončení spolupráce. Pro Slavii pracoval posledních devět měsíců, teď se ale nedokázal ztotožnit s některými kroky, nelíbilo se mu hlavně odvolání trenéra Miroslava Koubka z minulého týdne.

"Sdělil jsem předsedovi představenstva Adamu Řebíčkovi i vlastníkovi klubu Aleši Řebíčkovi, že s odvoláním trenéra Koubka absolutně nesouhlasím. Byl to krok po lidské stránce katastrofální, po věcné stránce špatný. Oznámil jsem jim, že z tohoto důvodu mám v úmyslu Slavii opustit," uvedl Šeterle v rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se