Fotbalisté Arsenalu s Tomášem Rosickým v sestavě remizovali v Lize mistrů na hřišti Bayernu Mnichov 1:1, po domácí prohře 0:2 z prvního zápasu však stejně jako v minulé sezoně vypadli s bavorským celkem v osmifinále. Poprvé od roku 1997 prošlo do čtvrtfinále Atlético Madrid, které si v odvetě poradilo 4:1 s AC Milán.

Zatímco před rokem Arsenal dokázal i po úvodní prohře o dva góly odvetu s Mnichovem zdramatizovat a nakonec vypadl až kvůli pravidlu o brankách vstřelených na soupeřově hřišti, dnes od začátku tahal za kratší konec.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se