Fotbalisté Arsenalu s Tomášem Rosickým v sestavě remizovali v Lize mistrů na hřišti Bayernu Mnichov 1:1, po domácí prohře 0:2 z prvního zápasu však stejně jako v minulé sezoně vypadli s bavorským celkem v osmifinále. Poprvé od roku 1997 prošlo do čtvrtfinále Atlético Madrid, které si v odvetě poradilo 4:1 s AC Milán.
Zatímco před rokem Arsenal dokázal i po úvodní prohře o dva góly odvetu s Mnichovem zdramatizovat a nakonec vypadl až kvůli pravidlu o brankách vstřelených na soupeřově hřišti, dnes od začátku tahal za kratší konec.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









