Jeremy Burton, prezident pro produkty a marketing ve společnosti EMC Information Infrastructure Jeremy Burton byl jmenován prezidentem pro produkty a marketing ve společnosti. Burton nově zodpovídá mimo jiné za produktové divize Enterprise & Mid-Range Product Division nebo Data Protection & Availability Division, dále mezi jeho povinnosti patří marketing, technické aliance, řešení, vývoj produktů přesahujících rámec jednotlivých obchodních jednotek a také kancelář technického ředitele.

 

 

Denis Cashman, finanční ředitel společnosti EMC Information Infrastructure Denis Cashman je nově finančním ředitelem společnosti EMC Information Infrastructure. Cashman, který 25 let působil jako finanční manažer ve společnosti EMC, nyní zodpovídá za všechny aspekty finančního plánování, výkaznictví, účetnictví nebo třeba kontrolu a daňové účetnictví a vztahy s investory.

 

 

 

 

 

Jonathan Martin, marketingový ředitelem společnosti EMC Information Infrastructure Posledním jmenovaným manažerem je Jonathan Martin, který se stal marketingovým ředitelem společnosti EMC Information Infrastructure, čímž se rozšiřuje jeho předchozí role senior viceprezidenta pro korporátní marketing. Martin pracoval od roku 2011 jako senior viceprezident pro korporátní marketing a zodpovídal za propagaci značky, kreativní marketing, reklamu nebo třeba marketing na webu. Nově k jeho povinnostem patří také komunikace, globální a partnerský marketing, manažerská briefingová centra a globální marketingové kampaně.