Petr Vávra (42) zahájil svou kariéru ve společnosti REAL SPEKTRUM, jedné z předních realitních agentur v České republice. Následně se stal součástí ECE Projektmanagement, největší společnosti pro rozvoj a správu nákupních center v Evropě, kde zpočátku pracoval jako Centre Manager v mnoha různých nákupních centrech po celém Německu a České republice. Poté, co získal rozsáhlé provozní zkušenosti, byl jmenován do funkce Development Manager pro Českou republiku a Slovensko. Před nástupem do McDonald´s pracoval Petr Vávra jako Property & Asset Manager ve společnosti Cushman & Wakefield, největší soukromé realitní společnosti na světě, kde měl na starosti realitní projekty v Maďarsku a České republice.

 

„Český a slovenský trh mají stále značný potenciál pro další růst. Věříme, že Petrovy bohaté zkušenosti s řízením projektů v oblasti nemovitostí urychlí náš rozvoj v obou zemích,“ říká Alexander Schramm, generální ředitel McDonald´s ČR/SR.

Jaroslav Švehla, Real Estate Manager pro Českou republiku, a Richard Boháč, Development Manager pro Slovensko, budou přímými podřízenými Petra Vávry a zůstanou i nadále hlavními kontaktními osobami odpovědnými za expanzi společnosti McDonald´s.

Související