Právní firma Dentons posiluje postavení svých týmů zaměřených na bankovnictví a financování, restrukturalizaci a insolvenci. Dále se zaměřuje na pracovní právo na trhu a nově rozšiřuje služby o trestní právo.

S příchodem partnerů Ladislava Smejkala a Jiřího Tomoly je spojeno i další rozšíření týmu o čtyři právníky. Zkušeného advokáta Tomáše Osičku a právničku Beátu Sabolovou, kteří přicházejí z advokátní kanceláře Švehlík & Mikuláš advokáti. Přichází také právník Martin Froněk, který působil v pražské kanceláři White & Case a advokátka Andrea Hamorská z pražské kanceláře Hogan Lovells.

Příchodem nového týmu dochází ke zvýšení celkového počtu právníků pražské kanceláře na 41, což Dentons staví do pozice třetí největší mezinárodní právní firmy v Praze.

 

Na trhu se objevila velká advokátní kancelář Dentons. Působí v 52 zemích - čtěte ZDE

 

Jiří Tomola, partner právní kanceláře DentonsJiří Tomola přichází z pražské kanceláře White & Case, kde byl partnerem zaměřujícím se na právní poradenství v oblasti financování a dále insolvencí a finančních restrukturalizací a v souvisejících soudních sporech.

 

 

 

 

Ladislav Smejkal, partner právní kanceláře DentonsLadislav Smejkal přichází také z pražské kanceláře White & Case, kde byl partnerem a vedoucím praxe pracovního práva v celém regionu střední a východní Evropy. Ladislav Smejkal má rozsáhlé odborné znalosti v oblasti trestního práva, s důrazem na kriminalitu bílých límečků, při zastupování poškozených a v oblasti trestní odpovědnosti právnických osob. Má rovněž rozsáhlé zkušenosti s vedením soudních sporů, a to i v oblasti pracovního práva.

Ladislav Smejkal je členem Evropské asociace pracovněprávních právníků (European Employment Lawyers Association – EELA), zakládajícím a aktivním členem České asociace pracovněprávních právníků (Czech Employment Lawyers Association - CzELA) a v současné době také předsedá Výboru pro zákoník práce a sociální věcí v Americké obchodní komoře v České republice (Labor Code and Social Affairs Committee of the American Chamber of Commerce in the Czech Republic).

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist