Matěj Jambrich (36) nastoupil do oddělení kancelářských nemovitostí jako senior konzultant. Je zodpovědný za marketing a pronájem několika pražských kancelářských projektů a poradenství a konzultační služby pro developery i nájemce v oblasti pronájmu a marketingových strategií. Spolupracuje s developery a investory jako jsou AXA REIM, AEW, Erste Group Immorent, J&T Real Estate, Penta či Sachsen Fonds,

Než nastoupil do JLL, pracoval ve společnosti Regus jako generální manažer největšího centra v České republice, kde byl zodpovědný za provoz i prodej širokého portfolia služeb poskytovatele flexibilních kanceláří. Má zkušenosti také v oblasti hotelnictví, ve které působil v České republice, na Slovensku a v USA.

Získal magisterský titul v oboru ekonomie a management na univerzitě v Prešově na Slovensku. Má rád sport a hudbu.

 

Nikol Ptáčníková, junior konzultantka oddělení kancelářských nemovitostí JLLNikol Ptáčníková (25) nastoupila do JLL jako junior konzultantka oddělení kancelářských nemovitostí. Momentálně je zodpovědná za pronájem kancelářských nemovitostí developerů a vlastníků jako jsou společnosti BPD development, Invesco, Karimpol, Lighthouse a PPF Real Estate. Zároveň zodpovídá i za marketing svěřených projektů.

Před nástupem do JLL žila Nikol několik let v Německu, Turecku a Velké Británii. Poslední čtyři roky pracovala jako sales assistant ve World Duty Free na letišti Heathrow v Londýně. Zde získala EDI Certifikát v oboru péče o klienty na Heatrow Academy.

Nikol vystudovala Pražskou taneční konzervatoř. Mezi její koníčky patří sport, vaření a cestování.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist