Martin Hrdý (36) pracuje v PwC od roku 2004. Předtím působil mimo jiné na Ministerstvu financí ČR.

Poradenské a auditorské služby pro sektor pojišťoven patří mezi významnou součást portfolia služeb PwC. Pojišťovny nyní čelí řadě regulatorních změn na lokální i globální úrovni a boj finančního sektoru o důvěru klientů a investorů je těžší než kdy předtím. Těší mě, že v něm budu moci být pojišťovnám nápomocen,“ říká Martin Hrdý.

Vystudoval ekonomii na Institutu ekonomických studií Fakulty sociálních věd University Karlovy v Praze, kde v průběhu doktorského studia rovněž několik let přednášel. Je členem Mezinárodní asociace certifikovaných účetních (ACCA) a auditorem registrovaným v Komoře auditorů České republiky.

Martin Hrdý je ženatý a má dvouletou dceru. Volný čas tráví s rodinou, nejčastěji cestováním nebo při sportu (cyklistika, plavání nebo badminton). Je také milovníkem dobrého jídla a pití.

 

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist