Shahab Husain (40) se stal v souladu se stanovami společnosti náhradním členem představenstva. V ostravské huti pracuje od 1. prosince roku 2009 v pozici ředitele pro obchod a marketing. Zároveň zastává pozici ředitele obchodních agentur skupiny ArcelorMittal pro dlouhé výrobky v divizi ČR, SR, Maďarsko, Rumunsko a Balkán.

Svou kariéru u společnosti ArcelorMittal zahájil v Kazachstánu roku 2002, kde měl na starosti strategický marketing. Poté pracoval v Rumunsku a následně zakotvil v ostravské huti.

Shahab Husain je držitelem bakalářského titulu v oboru statistika a anglická literatura. Promoval na univerzitě Lucknow v Indii. Na univerzitě v indickém Dillí pak získal titul MBA v oboru mezinárodní obchod. 

Dirk Stroo (51) zastával od 1. července 2012 do konce října 2014 pozici generálního ředitele společnosti ArcelorMittal Frýdek-Místek (AMFM). Od fúze AMFM s mateřskou společností ArcelorMittal Ostrava pracuje Stroo v ArcelorMittal v Polsku. Před nástupem do ArcelorMittal v ČR působil ve společnosti ArcelorMittal Gent v Belgii na pozici vedoucího hospodářství surovin, dopravy a recyklace.

Vystudoval univerzitu v Gentu, obor Stavební mechanika.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist