Konzultanti společnosti J.K.R. se při nasazování ERP systému zaměřili na několik hlavních oblastí a propojení s dalšími používanými podnikovými aplikacemi. Důležitým požadavkem ze strany objednavatele bylo napojení prodeje zboží v tuzemsku a v zahraničí na externí internetový obchod s automatickým příjmem objednávek zákazníků a partnerů.

Podstatný byl pro výrobce oblečení také požadavek na sofistikovanější rezervační systém, kdy je zboží blokováno formou předadresných rezervací (blokace zboží pro partnery s ohledem na výrobní objednávky).

Nový systém dále umožňuje například sledování etap výroby pomocí obchodního případu, a to včetně detailního sledování jednotlivých termínů procesu výroby. Došlo také ke zjednodušení a sjednocení evidence parametrů produktů. Mezi další přínosy nasazení nového systému patří zrychlení a zpřehlednění expedice zboží spolu s dohledem nad výrobou.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist