Ondřej Majer (37) působil před nástupem do Havel, Holásek & Partners 14 let v advokátní kanceláři Peterka & Partners, z toho posledních 5 let jako její partner. V advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners se bude věnovat zejména fúzím a akvizicím, právu obchodních společností či odběratelsko-dodavatelským smlouvám, zároveň se zapojí do části managementu, jež má na starosti rozvoj bratislavské kanceláře.

„Ondřej Majer přichází do naší kanceláře s bohatými odbornými znalostmi i manažerskými zkušenostmi. Několik let se úspěšně podílel na vedení bratislavské pobočky významné advokátní kanceláře Peterka & Partners, a je tedy velice dobře seznámen s fungováním slovenského privátního a státního sektoru. I z tohoto důvodu jsme se s  Ondřejem dohodli, že bude spoluzodpovědný za chod a řízení našich aktivit na Slovensku. V loňském roce navýšila naše bratislavská kancelář obrat téměř o čtyřicet procent oproti roku 2014 a já pevně věřím, že i díky příchodu Ondřeje Majera se nám podaří tento pozitivní vývoj udržet,“ říká řídící partner advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners Jaroslav Havel.    

Ondřej Majer se specializuje na obchodní a smluvní právo, hospodářskou soutěž, právo Evropské unie, fúze a akvizice, právo nemovitostí a právo duševního vlastnictví.

Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval rovněž studijní pobyt na Université des Sciences Sociales v Toulouse, kde získal Diplom evropských studií (Diplôme d’études de l’Union européenne). Je členem České i Slovenské advokátní komory. Přednáší na odborných konferencích v České republice a na Slovensku. Kromě češtiny a slovenštiny ovládá angličtinu a francouzštinu.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist