Valerie Tomanová je zodpovědná za sběr a analýzu dat z realitního trhu. Její hlavní oblastí zájmu je přitom český trh industriálních a skladových nemovitostí. Jejím úkolem je připravovat komentáře a prezentace vývoje na realitním trhu pro interní účely, tak pro klienty společnosti.

Do JLL nastoupila v květnu roku 2015 jako junior účetní oddělení správy nemovitostí a byla zodpovědná za fakturaci, finanční zprávy a komunikaci s klienty i nájemci. Před nástupem do JLL pracovala jako asistentka a marketingová koordinátorka v architektonickém studiu Casua v Praze. Zde byla mimo jiné zodpovědná za monitoring realitního trhu, přípravu tiskových zpráv a prezentací pro klienty.

Valerie v současné době dálkově studuje obor Finance na Ekonomicko-správní fakultě na Masarykově univerzitě v Brně. Mluví česky, anglicky a rusky.

Mezi její koníčky patří jóga, knihy a cestování.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist