Tomáš Jandík (36) v minulosti zastával manažerské pozice ve společnostech působících v oblasti komerčních realit. Mimo jiné měl na starosti i oceňování, investiční poradenství, řízení transakcí a správu aktiv pro mezinárodní investory působící ve střední Evropě. Od roku 2010 působil v oddělení kapitálových trhů pražské pobočky společnosti CBRE, která patří mezi přední realitní poradenské společnosti na světě.

Je absolventem Humboldt Universität v Berlíně, College of Estate Management v britském Readingu a také držitelem titulu CFA, členem Czech CFA Society a Královského institutu diplomovaných znalců (RICS).

 

REICO investiční společnost České spořitelny je přední investiční společností v oblasti komerčních realit na českém trhu. Mezi její hlavní aktivity patří poskytování služeb v oblasti investování do nemovitostí, investičních instrumentů na kapitálových trzích a správy majetku ve fondech v celkové hodnotě téměř 10 mld. Kč.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist